Sposób na zniechęcenie

Jeśli czasem dopada Cię zniechęcenie, jakaś dziwna niemoc, warto zadbać o to, by ten stan nie pokrzyżował Twoich planów.

Często dostaje maile typu: ‚chyba nigdy nie uda mi się przytyć'. Drobne niepowodzenia się zdarzają, to normalne. Ale pomyśl o jednym: Kiedy wchodzisz po schodach i się potkniesz (albo i nawet przewrócisz), to co potem robisz? Przecież nie mówisz: „oj, chyba nie dam rady wejść po tych schodach, to dla mnie za trudne”. Prawa? Nie cofasz się też na sam dół, tylko podnosisz się i idziesz dalej.

Dlaczego inaczej miałoby być z Twoimi staraniami, by przytyć?

Muzyka to fajny sposób, by poprawić sobie nastrój, humor. Na pewno znasz takie kawałki, które tak na Ciebie działają! A jeśli nie, poszperaj trochę w sieci, na pewno coś znajdziesz. Może to być muzyka która dobrze Ci się kojarzy.

Ja mam kilka takich utworów. Kiedyś postanowiłem sobie, że będę zapisywał tytuły utworów, które wyjątkowo mi się podobają, by gdzieś nie przepadły w mojej pamięci, ale muszę jeszcze nad tym popracować.

Pokaże Ci 2 takie utwory, które dobrze na mnie działają. Teledyski też są świetnie. (Kiedy klikniesz na nazwę utworu, otworzy Ci się nowe okno z video na YouTube – na oficjalnym kanale Jasona).

Może Tobie też się spodobają 🙂

A poniżej wersja koncertowa utworu Lucky, którą możesz zobaczyć bezpośrednio tutaj:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *