Masz prawo być zdrowym!

Czy wiedziałeś, że negatywne stany emocjonalne powodują wytwarzanie w ludzkim organizmie  potężnych i śmiercionośnych toksyn? Dowiodły tego badania naukowe. Próbki krwi, które pobrano od osób doświadczającego wielkiego strachu i gniewu, wstrzyknięte świnkom morskim, zabijały je w mniej niż 2 minuty! Pomyśl tylko, jak na Twoje ciało mogą wpływać te toksyny.

Dlaczego o tym pisze? Chce uzmysłowić Tobie, jak ogromny wpływ możesz mieć na swoje samopoczucie, na swoje zdrowie. Tak naprawdę każda Twoja myśl błyskawicznie wpływa na procesy biochemiczne zachodzące w Twoim ciele. Świadomość tego wiele zmienia.

Aby być zdrowym i pełnym życia, musisz dbać o pozytywne emocje i dawać ujście naszym uczuciom. Bardzo, bardzo  ważne jest przekonanie, że zasługujesz na zdrowie. I że jest ono dla Ciebie osiągalne. Twoja wymarzona waga również jest w Twoim zasięgu. Możesz przytyć, ile uważasz za potrzebne.

Dobre zdrowie jest Twoim naturalnym prawem. Tak, masz prawo czuć się świetnie. Masz prawo do energii i witalności. Masz prawo budzić się każdego ranka w dobrej formie!

To cudowne, że twój umysł jest architektem Twojego ciała. A Twoje ciało jest odbiciem Twoim myśli. To daje Ci wręcz nieograniczone możliwości decydowania o tym, jak chcesz wyglądać i się czuć.

Zadanie dla Ciebie: dbaj o to, by Twoje myśli były pogodne, zdrowe i pełne radości. Przypominaj sobie, że możesz przytyć. Mów sobie, że zdrowie jest Twoim naturalnym prawem i że zasługujesz na to, by być zdrowym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *