Jak nie przygotowywać kotletów sojowych

Dzisiejszy wpis z typu: jak tego nie popsuć, czyli o kotletach sojowych słów parę. Ponieważ dobrze wiem, jak zniechęcające może być niepowodzenie w kuchni, postanowiłem ostrzec Cię przed pewnym błędem, który popełniłem ostatnio podczas przygotowywania kotletów sojowych.

Czytaj dalej

Warto pomagać

Problem niedożywienia wśród dzieci istnieje niestety także w naszym kraju. Czy wiesz, że i Ty możesz pomóc, nawet jeśli nie stać Ci na jakiekolwiek darowizny? Jest to możliwe dzięki stronie Pajacyk.pl – jej celem jest zbieranie funduszy na dożywianie dzieci w całej Polsce. Wystarczy wejść na stronę akcji i kliknąć w brzuszek pajacyka – w …

Czytaj dalejWarto pomagać

Czytaj dalej

80 lat w 40 sekund

Czyli o tym, jak płynie czas… Jakiś czas temu widziałem interesujący, 40 sekundowy film. Dziś wreszcie udało mi się go znaleźć, i umieszczam go poniżej specjalnie dla Ciebie. Składania do refleksji. Zresztą, zobacz sam… PS. Jestem ciekaw co o nim sądzisz… Chętnie dowiem się co myślisz, jeśli tylko zostawisz komentarz.

Czytaj dalej

Historia sukcesu – Bogna (przytyła 6kg)

Poprosiłem Bognę, której maila ostatnio opublikowałem, by napisała coś więcej o swoim sukcesie (jak pamiętasz przytyła 6kg). Być może jej historia doda i Tobie jeszcze więcej motywacji do działania i przekonasz się, że przytycie i osiągnięcie wymarzonej wagi jest możliwe. Zatem, oto list od Bogny:

Czytaj dalej