Jeśli masz problem z regularnymi posiłkami…

Jeśli masz problem z regularnymi posiłkami, nie przejmuj się tym bardzo, to wcale nie oznacza, że nie uda Ci się przytyć. To prawda że zasadę tą umieściłem jako pierwszą. To dlatego, żeby od samego początku Cię o tym poinformować – wówczas masz więcej czasu na jej wprowadzenie.

Rozumiem że to może być zniechęcające, jeśli Twój tryb życia nie pozwala Ci regularnie się odżywiać. Ale głowa do góry. Jeśli rzeczywiście nic nie możesz na to poradzić, by jeść regularnie, to skup się na pozostałych zasadach. One są równie ważne.

Skup się na tym, co możesz zrobić. I przykładaj się do tego.

To prawda, że bez regularnych posiłków trudniej będzie w pełni zadbać o stan Twojego układu pokarmowego, ale możesz wspierać go w inny sposób. Być może więcej uwagi trzeba będzie poświęcić innym zasadom. Na przykład zadbaj o to, by każdego dnia korzystać z koktajli odżywczych – pamiętaj by spożywać je po posiłkach.

Jeśli naprawdę zależy Ci na przytyciu, jestem pewien że odniesiesz sukces. Nie zniechęcaj się tym, ze pewnych zasad nie uda Ci się wprowadzić w życie w 100%. Chyba mało komu się to udaje.

Jeśli jednak należysz do osób, którym udaje się regularnie jeść, napisz o tym w komentarzu poniżej. Podziel się z innymi swoimi doświadczeniami. Będziemy wdzięczni!

Jeden komentarz Dodaj swoje
  1. Wiem, że przytyć nie jest łatwo… Sama się o tym przekonałam. Próbuję przytyć już od jakichś 3 lat:(. Jak na razie bez skutku. Bardzo dziękuje za tę stronę bo jest przydatna dla osób, które chcą więcej ważyć. Takich jak ja.-Pozdrowienia dla wszystkich użytkowników tej strony.- 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *