Pomysł na przekąskę – baton proteinowy

Zapewne dobrze wiesz, że w diecie na przytycie ważne są regularne posiłki. Ale jedno wiedzieć, a drugie: stosować. Tymbardziej, że szybki tryb życia często nie pozwala na takie odżywienie, jak by się chciało.

Co więc zrobić, jeśli w ciągu dnia nie udaje Ci się jadać regularnie?

Jednym z rozwiązań mogą być batony proteinowe. Zawierają sporo białka, dzięki czemu są idealne na przekąskę. Są też bardzo smaczne, więc raczej z przyjemnością będziesz z nich korzystać.

Osobiście przetestowałem (i sam używam) batony Sante Go ON (dostępne m.in. w Biedronce). Do wyboru mamy jeden z czterech smaków: żurawinowy, waniliowy, orzechowy i czekoladowy.

Jeśli chodzi o mnie, najbardziej przypadł mi do gustu waniliowy, a najmniej czekoladowy, ale to kwestia gustu, więc warto wypróbować wszytskie smaki i na tej podstawie wyrobić swoje własne zdanie.

Na ich rzecz przemawia jeszcze coś: cena. Oczywiście w porównaniu z innymi batonami proteinowymi. Zresztą porównaj jak kształtują się ceny w sieci.

W Biedronce można je kupić za ok. 3 zł. W sieciach typu Piotr i Paweł wychodzą ok. 4 zł (choć ostatnio miałem okazje nabyć kilkanaście sztuk w cenie 2,30 zł – właśnie w sklepie Piotr i Paweł).

Przy większych ilościach opłaca się kupić w internecie (można znaleźć nawet za 2,50 zł).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *