Koktajl owocowy a koktajl odżywczy

Jedna z zasad diety na przytycie dotyczy stosowania Koktajlu Odżywczego. Spotkałem się z wieloma pytaniami, czy koktajl taki można zamienić zwykłym koktajlem owocowym. Dziś odpowiem na to pytanie.

Koktajle owocowe są smaczne i zdrowe, ale niestety nie spełniają zadań koktajli odżywczych (zwanych też proteinowymi).

Z założenia koktajl, o którym wspomniałem w Zasadach, ma dożywić organizm, wzmocnić go. Jest to możliwe dzięki jego zbilansowanemu składowi. Ogromne znaczenie ma takie dobranie kluczowych witamin i składników mineralnych, które pomaga osiągnąć ich zalecane dzienne spożycie (ZDS). Nie bez znaczenia jest też wysoka zawartość białka sojowego, które ma wpływ na regeneracje mięśni (np. po wysiłku fizycznym).

W ten sposób Twój organizm otrzymuje wszystkie niezbędne składniki odżywcze, które wspomagają właściwe procesy Twojego organizmu.

Jeśli lubisz koktajle owocowe, nie musisz z nich rezygnować. Zawsze możesz sporządzić koktajl odżywczy na bazie koktajlu owocowego. Ja na przykład robię tak: przygotowuje typowy koktajl bananowy (mleko + banan), i do tego dodaje porcje (2 miarki) koktajlu Formuła 1 (o smaku waniliowym). W ten sposób możesz zrobić i Ty: Twój zwykły koktajl nabiera mocy! W ten sposób dożywisz swój organizm.

Czy aby na pewno to bezpieczne?

Tak. Firma produkująca polecane przeze mnie koktajle działa od 1980 roku ma ogromne doświadczenie w tej dziedzinie, ponieważ zatrudnia w charakterze konsultantów wybitnych lekarzy, przeprowadza niezależne badania kliniczne, a jej produkty są zatwierdzane przez organy państwowe w 60 krajach, które dbają o to, aby były one bezpieczne i skuteczne!

Warto podkreślić, ze koktajle te podlegają odpowiednim atestom i normom. Odpowiadają wymogom każdego kraju, w którym są sprzedawane. Zanim zostaną dopuszczone do sprzedaży przechodzą bardzo szczegółowe badania. Ponadto każda partia produktów jest szczegółowo badana zanim opuści fabrykę pod kątem składu, jakości i wymogów państw w których jest sprzedawana.

Podsumowując:

Koktajl Odżywczy Herbalife Formuła 1 to po prostu unikatowa mieszanka łatwo wchłanianych składników takich jak wysokiej jakości białka sojowe, węglowodany, witaminy, minerały i błonnik dietetyczny. Możesz przyrządzić go na bazie mleka lub mleka sojowego, możesz również dołączyć owoce dla urozmaicenia.

No Responses

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *