Koktajl owocowy a koktajl odżywczy

Jedna z zasad diety na przytycie dotyczy stosowania Koktajlu Odżywczego. Spotkałem się z wieloma pytaniami, czy koktajl taki można zamienić zwykłym koktajlem owocowym. Dziś odpowiem na to pytanie.

Koktajle owocowe są smaczne i zdrowe, ale niestety nie spełniają zadań koktajli odżywczych (zwanych też proteinowymi).

Z założenia koktajl, o którym wspomniałem w Zasadach, ma dożywić organizm, wzmocnić go. Jest to możliwe dzięki jego zbilansowanemu składowi. Ogromne znaczenie ma takie dobranie kluczowych witamin i składników mineralnych, które pomaga osiągnąć ich zalecane dzienne spożycie (ZDS). Nie bez znaczenia jest też wysoka zawartość białka sojowego, które ma wpływ na regeneracje mięśni (np. po wysiłku fizycznym).

W ten sposób Twój organizm otrzymuje wszystkie niezbędne składniki odżywcze, które wspomagają właściwe procesy Twojego organizmu.

Jeśli lubisz koktajle owocowe, nie musisz z nich rezygnować. Zawsze możesz sporządzić koktajl odżywczy na bazie koktajlu owocowego. Ja na przykład robię tak: przygotowuje typowy koktajl bananowy (mleko + banan), i do tego dodaje porcje (2 miarki) koktajlu Formuła 1 (o smaku waniliowym). W ten sposób możesz zrobić i Ty: Twój zwykły koktajl nabiera mocy! W ten sposób dożywisz swój organizm.

Czy aby na pewno to bezpieczne?

Tak. Firma produkująca polecane przeze mnie koktajle działa od 1980 roku ma ogromne doświadczenie w tej dziedzinie, ponieważ zatrudnia w charakterze konsultantów wybitnych lekarzy, przeprowadza niezależne badania kliniczne, a jej produkty są zatwierdzane przez organy państwowe w 60 krajach, które dbają o to, aby były one bezpieczne i skuteczne!

Warto podkreślić, ze koktajle te podlegają odpowiednim atestom i normom. Odpowiadają wymogom każdego kraju, w którym są sprzedawane. Zanim zostaną dopuszczone do sprzedaży przechodzą bardzo szczegółowe badania. Ponadto każda partia produktów jest szczegółowo badana zanim opuści fabrykę pod kątem składu, jakości i wymogów państw w których jest sprzedawana.

Podsumowując:

Koktajl Odżywczy Herbalife Formuła 1 to po prostu unikatowa mieszanka łatwo wchłanianych składników takich jak wysokiej jakości białka sojowe, węglowodany, witaminy, minerały i błonnik dietetyczny. Możesz przyrządzić go na bazie mleka lub mleka sojowego, możesz również dołączyć owoce dla urozmaicenia.

Jeden komentarz Dodaj swoje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *