Jak przytyć? Pij koktajle

Jeśli i Tobie bardzo zależy na zdrowym przytyciu – zrobisz bardzo dobrze, stosując się do zasad diety na przytycie.

Jedna z nich dotyczy stosowania koktajli odżywczych, dzięki nim możesz wspierać swój organizm w zdrowym przybieraniu na wadze.

Każdemu kto poważnie myśli o trwałym przybraniu kilku kilogramów, polecam zastanowienie się nad wprowadzeniem ich do swojej diety. Właściwie to zauważam, że najlepsze efekty osiągają te osoby, które stosują koktajl (jako odpowiednie dożywienie organizmu) i ćwiczą.

Koktajl odżywczy stosuje się dodatkowo do posiłku, zwykle 2 razy dziennie.

Dlaczego koktajle są dobrym rozwiązaniem?

Krótko mówiąc, jak sama nazwa wskazuje – ich zadaniem jest dożywienie Twojego organizmu. Świetnie realizują to założenie – głównie dzięki zebraniu w nich łatwo przyswajalnych składników odżywczych. Znajdziesz w nich wysokiej jakości białka sojowe, węglowodany, witaminy, minerały i błonnik dietetyczny – a więc wszystko, czego potrzebuje Twój organizm do prawidłowego funkcjonowania i budowy tkanki mięśniowej.

Dodatkowo dzięki odpowiednio dobranym składnikom Twojemu organizmowi łatwiej wykorzystać składniki odżywcze, które w taki sposób mu dostarczasz.

Wyprzedzając Twoje pytanie:
Jakie koktajle odżywcze są godne polecenia?

Jeśli mam wskazać koktajl odżywczy, który w największym stopniu nadaje się podczas diety na przytycie, to będzie to Koktajl Odżywczy firmy Herbalife. Dlaczego akurat ten?

Z kilku powodów:

  • Znam produkty tej firmy, od roku 2006 ja i moja rodzina z nich korzystamy
  • Mam pełen zaufanie do produktów Herbalife i jestem przekonany, że pomagają także w diecie na przytycie – wiem z doświadczenia.
  • Nie nudzą się, dzięki 5 smakom do wyboru, poza tym waniliowy można dowolnie modyfikować (mój ulubiony: waniliowy + banany = pycha!)
  • Poza tym na co dzień w pracy stykam się z osobami, które stosują te produkty – i widzę jakie przynosi to efekty.

Jest jeszcze coś:

30 dniowa gwarancja zadowolenia

Mogę śmiało je polecić, ponieważ wiem, że jeśli z jakichś powodów Koktajl nie spełni Twoich oczekiwań, nic na tym nie stracisz. Kupujący otrzymuje 30 dniową gwarancje zadowolenia – w praktyce oznacza to tyle – że w ciągu 30 dni od daty zakupu możesz zwrócić Koktajl (nawet jeśli wykorzystałeś pół puszki albo i więcej!), i otrzymasz zwrot kosztów zakupu. Nie wiem jak Ty, ale z tak dobrą gwarancją jeszcze się nie spotkałem.

Jak można zdobyć produkty?
Najlepiej u autoryzowanych dystrybutorów – masz pewność że kupujesz oryginalne, pełnowartościowe produkty.

Jeśli chcesz coś jeszcze wiedzieć na temat koktajli odżywczych, po prostu do mnie napisz. Postaram się udzielić Ci wyczerpującej odpowiedzi.

5 komentarzy

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *