Jeśli wydaje Ci się, że nigdy nie uda Ci się przytyć…

… to masz rację. Wydaje Ci się!

Nie Ty jedyny tak sądziłeś, ale przyszedł czas, żeby to zmienić. Wierz mi, wiem co mówię. Ta strona istnieje od 2009 roku i przez ten czas otrzymałem wiele pozytywnych informacji od osób, którym udało się pokonać problem niedowagi.

Nie wierzysz?

Oto kilka ich wypowiedzi, które pozostawili:

Przez około pół roku z wagi 43 przy wzroscie 164 przytyłam do 52 🙂 i jestem zadowolona ze swojego teraźniejszego wyglądu bardzooo 🙂
– Kaktus

MUSZE SIE POCHWALIĆ BO UDAŁO MI SIE PRZYTYĆ 7.5 KG I NARESZCIE WYGLĄDAM JAK CZŁOWIEK DZIĘKUJĘ ZA POMOC I RADY. POZDRAWIAM
– Marta

Sporo już czasu minęło i powiem ci szczerze ze nie do wszystkich twoich wskazówek sie przystosowałem bo wiadomo ta dieta pochłania troche kasy ale przytyłem dzięki twoim wskazówkom9,5kg dzieki i pozdrawiam
– Przemo

Jestem bardzo zadowolona. Przytyłam tyle, ile chciałam, czyli 6 kg.
Pozdrawiam.
– Kasia

Ja to muszę głowę spuścić bo brakło mi systematyczności i przy wzroście 174 ważyłam 58 ważę teraz 60. Jedyne co muszę stwierdzić z całą pewnością to to, że w umiarkowanym stopniu korzystając z diety czułam się bardzo dobrze! A od nowego roku oczywiście nowe postanowienia i teraz muszę już przytyć do upragnionych 65 kg!!! Pozdrawiam serdecznie i życzę wytrwałości w osiąganiu postawionych celów a także radości ze spełnienia najmniejszych sukcesów! Wszystkiego dobrego!!! :)))
– Ewka

Od zeszłego czasu udało mi się przytyć 3 kg 🙂 nie jest to może sporo ale przy wzroście 164 waze 52 kg ale to mi wystrcza.
– Justyna

Spięłam się i są efekty 🙂 Bardzo się cieszę! Już 3 i pół kilo, jeszcze tylko 1,5 kg i będę mieć prawidłową wagę :-). Trochę ciężko, ale widoczne efekty bardzo zachęcające. Apel do wszystkich: Bierzcie sprawy w swoje ręce, zawsze warto walczyć o sukces!
– Natalia

Jak przytyć? Jaki jest sposób?

Jeśli po prostu przeczytałeś powyższe wypowiedzi, to jeszcze raz do nich powróć i zatrzymaj się na chwile. Wczytaj się uważnie i zobacz, z jakimi emocjami się wiążą. A gdyby tak jeden z tych wpisów należał do Ciebie?

Jak to się stało, że ci ludzie mają takie efekty? Tu nic nie dzieje się z dnia na dzień. Nie ma magicznego sposóbu, dzięki któremu przytyjesz 10 kg w 2 tygodnie. Dieta na przytycie wymaga czasu i wytrwałości.

Ale jak sądzisz, czy taki wysiłek się opłaca? Odpowiedź na to pytanie wydaje się oczywista! Mam nadzieję, że za kilka miesięcy otrzymam waidomość od Ciebie, w którym pochwalisz się, ile Tobie udało się przytyć!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *