Gratka dla miłośników filmu, książki i muzyki

Jeśli tak jak ja lubisz zakupy w sieci, pewnie zainteresuje Cię oferta, którą dziś znalazłem.

Być może znasz serwis MyDeal – oferują spore (zwykle ok. 50%) rabaty na skorzystanie z usług w różnych miastach. Zwykle nie zwracałem na nie uwagi, ale ostatnia bardzo mnie zaciekawiła: bon o wartości 50 zł za 25 zł do wykorzystania w sklepie z muzyką, filmami i książkami (omnio.pl).

Lubię dobrą książkę (jak i film), więc się skusiłem. Choć z wykorzystaniem bonu (a właściwie bonów) trochę poczekam, bo na ta chwilę nie mam nic na oku, a bon ważny przez 3 miesiące – w tym czasie na pewno znajdzie się okazja, by coś kupić jakby nie było z 50% rabatem – co w tej branży jest raczej niespotykane.

Co prawda sklep omnio.pl nie należy do największych… ale co tam!

Przepraszam że tak późno o tym pisze, bon można kupić jeszcze tylko przez 18 godzin (od momentu, kiedy pisze te słowa). W przyszłości będę szybciej informował o podobnych okazjach. A jeśli Ty coś znajdziesz – również możesz pochwalić się swoim znaleziskiem 🙂

Bym zapomniał: strona z bonem tutaj

Opublikowano w News
2 komentarze Dodaj swoje
  1. Ciekawy news, dzięki! I problem z prezentem z głowy. Masz racje że w sklepie wszystkiego nie ma, ale już mam coś na oku. PS. Widzę że można kupić aż 3 bony. Fajna rzecz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *