Blog – reaktywacja

W ostatnich miesiącach na blogu nic sienie działo. Przynajmniej na tej ‚widocznej' stronie. Nie dlatego, że w tym temacie nie było nic więcej do powiedzenia (a właściwie napisania). Temat jest przecież tak szeroki, tak wielu spraw dotyczy, że można by wiele, wiele pisać.

Niestety w ostatnim czasie zaniedbałem trochę publiczne pisanie, zbytnio skupiając się na odpisywaniu na maile, które w ogromnej ilości do mnie docierają (jak widać zainteresowanie tematem jest ogromne, ogromne zatem potrzeby są).

Właśnie dlatego postanowiłem wprowadzić pewne zmiany, które moim zdanie okażą się ukłonem w stronę ogółu zainteresowanych. Bardziej będę skupiał się na publikowaniu tutaj, na blogu. Wtedy więcej osób odniesie korzyść. Mam nadzieję że ta zmiana Cię ucieszy.

Druga sprawa: poruszać będę również sprawy, które mogą Cię zainteresować, Drogi Czytelniku. Nie będę już ograniczał się jedynie do kwestii przybierania na wadze (choć nadal będzie to temat przewodni). Jakie to będą tematy? Na przykład dotyczące ciekawych zakątków w sieci, wynalezionych ofert itp.

Wierzę, że nowa odsłona zdrowoprzytyc.pl przypadnie Ci do gustu.

Opublikowano w News
Jeden komentarz Dodaj swoje
  1. Mam nadzieję że rzeczywiście będziesz częściej pisał 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *