Złoty głos bezdomnego

Masz w sobie coś niezwykłego! Każdy ma coś takiego, czasem trzeba tylko dłużej szukać, żeby to odnaleźć. Może to brzmi jak zwykły slogan, ale to prawda!

Niech przykładem będzie historia pewnego bezdomnego. Żebrał na ulicy, teraz ma szansę na prawdziwą radiową karierę. Nagranie z jego głosem, które trafiło do sieci, to prawdziwy hit.

Bezdomnego odkrył na ulicy operator lokalnych mediów z Columbus, stolicy stanu Ohio. Williams stał tam z tabliczką: „Dostałem prawdziwy dar od Boga – głos. Jestem byłym spikerem, który popadł w trudną sytuację. Każda pomoc będzie mile widziana”.

Jak sam mówi, O swoim talencie dowiedział się jako nastolatek od pewnego radiowego spikera. Zaczął kształcenie w tym kierunku, ale w końcu przez alkohol i narkotyki stracił zapał, i na długie lata wylądował na ulicy. Od 2 lat próbuje wrócić do społeczeństwa.

Filmem z internetu zainteresowały się liczne media które już prześcigają się w składaniu ofert pracy bezdomnemu. Dostał propozycję nagrywania spotów dla lokalnej telewizji.

Williams dostał też kilka zaproszeń do studiów radiowych i telewizyjnych. „On chyba sam nie zdaje sobie sprawy, co wielkiego go czeka” – podsumowuje jeden z lokalnych dziennikarzy.

Koniecznie zobacz ten film  i wyciągnij wnioski!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *