A Ty jak myślisz?

Wierzysz, że uda Ci się przytyć, czy raczej masz wątpliwości?

To pytanie przyszło mi do głowy, kiedy natknąłem się na pewną ciekawą myśl, wyrażoną kiedyś przez Henry'ego Forda. Oto ona:

„Jeżeli myślisz, że coś możesz, albo, że czegoś nie możesz, to w obu przypadkach masz rację”.

Nie wątp, że uda Ci się osiągnąć to, do czego zmierzasz. Nie sabotuj własnych starań. Co to znaczy? Zdarza się, że dostaje maile typu: ‚udało mi sie przytyć 2 kg, ale chyba więcej już nie dam rady. Ja po prostu mam dobrą przemianę materii.' Czy wiesz, na czym polega błąd takiego myślenia?

Jeśli udało Ci się przytyć 2 kg, to świetnie! Czy to nie jest powód do zadowolenia? Oczywiście że jest, to świetny wynik. Jeśli zaś nie widzisz szybkich efektów to nie znaczy, że nic się nie dzieje z Twoim organizmem. Pamietaj, że trudno jest przytyć, ale to nie jest niemożliwe. Naprawdę wielu osobom się to udaje, dlaczego z Tobą miałoby być inaczej.

Poza tym chcesz przecież zdrowo przytyć, na dobre, więc – proszę Cię – nie oczekuj ekspresowych rezultatów, tylko dalej staraj się, by dojść do celu.

Zatem jak myślisz: uda Ci się przytyć?

2 komentarze Dodaj swoje
  1. Mnie w zeszłym roku w przeciągu trzech miesięcy udało się przytyć z 74kg do 86kg, co przy wzroście 192 jest niezłym wynikiem. Obecnie moja waga waha się na przedziale 78-82kg, więc brakuje mi jakieś 10kg do upragnionej wagi. Trzymajcie za mnie kciuki;)

  2. Ja mam 173 cm wzrostu i nie mogę do upragnionych 60 kg dotrzeć , a gdy już się to stanie waga bardzo szybko spada o dwa , trzy , a nawet cztery kilogramy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *